SFT6400A 4 * GE kirishlari PAL B/G NTSC 64 in 1 IP dan analog modulyatorga
Model raqami:  SFT6400A
Brend:Softel
MOQ:1
gou  BISS De-scramblingni qo'llab-quvvatlang
gou  OSD (logotip va sarlavha) qo'shilishini qo'llab-quvvatlash
Mahsulot tafsiloti
Texnik parametrlar
Asosiy xususiyatlar
Boshqaruv dasturi
Yuklab olish
01
Mahsulot tavsifi
1. KIRISH
2. XUSUSIYATLARI
-2U shassi, yuk tashish narxini tejash uchun yuqori zichlik
-Har bir kanal uchun OSD (logotip va sarlavha) qo'shilishini qo'llab-quvvatlang, oson ishlaydi
-Kontaktli subtitr/telematnni qo'llab-quvvatlash
-BISS De-scramblingni qo'llab-quvvatlash (ishlab chiqilmoqda)
- Dastur ma'lumotlarini o'zgartirishni qo'llab-quvvatlash, bir nechta audio tanlov
-HEVC/H.265, H.264/AVC, MPEG-2 TS dekodlashni qo'llab-quvvatlang
-64 ta qo'shni bo'lmagan yoki qo'shni tashuvchilar chiqishi, 400 MGts ichidagi har 32 ta tashuvchi
- Veb-asoslangan tarmoq boshqaruvini qo'llab-quvvatlash
SFT6400A 4 * GE Analog Modulyatorga 64 ta 1 ta IP kirishlari
Oqim UDP, UDP / RTP, 1-7 paketlar (SPTS/MPTS)
Transport protokoli UDP/RTP, bir martalik va ko'p martalik, IGMP V2/V3
Paket uzunligi 188 / 204 bayt
Audio MPEG-1/2 qatlam 1/2, (HE-)AAC, AC3
Ma'lumotlar CC, Telematn, Subtitrlar, DVB subtitrlari
MPEG2:
1080@60I, 1080@50I, 720@60P, 720@50P, 576@50I, 480@60I
Aspekt nisbati 4:3
Ulagichlar 75Ω, F-raz'em
Chastota diapazoni 43.25 – 951.252MHz
Chiqish o'tkazish qobiliyati 400MHz (har biri 32 ta tashuvchi)
Chiqish darajasi -5 ~ 2dBm (102 ~ 112dBμV)
Qaytish yo'qotishi ≥ 14dB
Soxta chastota taqsimoti. ≥ 60dB
Qoldiq tashuvchining aniqligi 1%
Televizor standarti PAL B/G/D/K/M/N/I,NTSC M, SECAM
Video-signal-shovqin nisbati ≥ 60dB
Tarmoq interfeysi Boshqaruv 1 x 100 Base-T Ethernet (RJ 45)
Ma'lumotlar 4 x 1000 Base-T Ethernet (RJ 45)
Boshqalar Tasvir o'lchamlari chiqishi 480i/576i
OSD Logotip: JPG, BMP, PNG
Sarlavha: bir nechta tillarni qo'llab-quvvatlash, aylantirish yo'nalishi va tezligi moslashtirilgan
Chiqish hajmini sozlash 0 – 100 %
Umumiy Chiqarish 483mm×330mm×88mm (ExUxB)
Harorat 0~45℃ (ishlash), -20~80℃ (saqlash)
Quvvatlantirish manbai AC100V±10%, 50/60Hzyoki AC 220V±10%,50/60Hz