SWR-1200L2 11AC Ikki diapazonli simsiz router 1200M WiFi router
Model raqami:SWR-1200L2
Brend:Softel
MOQ:1
gou  FWiFi vaqtni o'zgartirish tugmasi
gouMehmon WiFi va Ota-ona nazorati
gouIkki yadroli protsessor, ikkita simsiz protsessor
Mahsulot tafsiloti
Texnik parametrlar
Tarmoq ilovasi
Boshqaruv
Yuklab olish
01
Mahsulot tavsifi
2.4G + 5G
Ikki yadroli protsessor
Kengaytirilgan 4 * antennalar
MU-MIMO
Ipv6
Mahsulot SWR-1200L2 11AC Ikki diapazonli simsiz router 1200M WiFi router
Chipset MT7628DAN+MT7613BEN Simsiz standartlar IEEE 802.11ac/n/a 5GHz
Xotira/Saqlash 64MB/8MB IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
Interfeys LAN portlari 2×10/100Mbps Simsiz tezlik 300 Mbit/s (2,4 GGts)
WAN porti interfeysi 1 × 10/100Mbps 867Mbps (5GHz)
Tashqi quvvat manbai 12VDC/1.5A WiFi chastotasi 2.4-2.5GHz; 5.15-5.25GHz
E x D x B 180×130×26 mm Simsiz rejimlar
Simsiz Router; WISP; AP
Sertifikatlash Idoralar, RoHS Antenna 2×2.4GHz